Balıkesir Fiber Optik & Network'e
Hoşgeldiniz

Fiber optik altyapı, etkili bir planlama süreci gerektirir. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza özel fiber optik planlarını oluşturarak altyapınızı optimize eder. Bu, geleceğe dönük genişleme ve gelişmeler için sizi hazırlar.

Fiber Optik Planlama & Altyapı Hizmetleri

Firmamız Türkiye genelinde hayata geçirdiği “anahtar teslim” fiber optik altyapı projeleriyle alanının en iyi firmaları arasındadır. Şu ana kadar şehirler arası ve şehir içi toplam 3.752km Fiberoptik hat yapımı ve güzergah izinlerinin alınmasını tamamlayan firmamız halen yaklaşık 200km güzergah üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmaları sırasında modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanan firmamız insan-çevre ve kalite duyarlılığı çerçevesinde yatay sondaj, mini-tranşe ve mikro-tranşe uygulamalarını da kullanarak projelerde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Projelerde tüm aşamalara ait sorumluluğu üzerine alacak şekilde kadrolaşmış olan firmamız, esnek ve hızlı organizasyon kabiliyetiyle projeleri istenen kalitede ve zamanında teslim edebilmektedir.

Balıkesir Fiber Optik & Network

Balıkesir Fiber Optik & Network olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve sektörde lider konumumuzu korumak için kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.

Teknik Beceriler:

100%

Proje Yönetimi:

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

İşi Zamanında Teslim Etme

100%

İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız! Sizden duymak, sorularınızı yanıtlamak veya ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız.
İletişim